Výsledky & skupiny Amatéri
Buď tím aj mimo ihriska

                                          Základné skupiny turnaja

Skupina A:

1. Sme tu omylom                       3   3   0   0   18:10  6

2. Prašice Flayers                       3   1   0   2    12:11   2   

3. Stavivá Mališka Partizánske   3   1   0   2    13:17  2  

4. FBC Stará Ľubovňa                3   1   0   2    10:14  2

Pozn: o poradí na 2-4. mieste rozhodla minitabuľka vzájomných zápasov

Skupina B: 

1. IBK Valdes                              3   3  0  0    22:11   6 

2. Kriváci                                    3   2   0  1     18:15  4

3.FBC Légia Vlára                      3   1   0  2    13:12   2

4. Sibírske Medvede                 3   0   0   3    8:23  0

Skupina C:  

1. TEAM 68                                 3  2   1   0    18:11    5

2. Dynamo Typilsi                      3   1   1    1    14:13   3

3. Pirane z Chociny                   3   0   3  0   12:12   3

4. FBC Medvede team             3   0   1    2    7:15    1 

Skupina D:   

1. II. FBC Szekesfehérvár          4   4   0  0    27:8   8

2. LEGENDY                              4   3   0  1    23:22  6

3. Prírodné Katastrofy               4   2   0  2    20:14  4

4. IBK Budweis                          4   1   0   3     8:19   2

5. CVČ Piratos Žiar n. Hronom 4   0   0  4     0:20   0 

                                                       VÝSLEDKY ZÁPASOV

Piatok 5.5.2017

1. 13:00 A  Sme tu omylom vs. Prašice Flayers      7:5 

2. 13:45 B  Sibírske Medvede vs. Légia Vlára        1:8 

3. 14:30 C  Piraňe z chociny vs. Team 68               5:5 

4. 15:15 D II.FBC Székesféhervár vs. Prírodne katastrofy    4:2 

5. 16:00 D IBK Budweis vs. CVČ Piratos ZH          5:0 k. 

6. 16:45 A Staviva Mališka PE vs. Prašice Flayers      4:7 

7.  17:30 B Kriváci  vs. IBK Valdes                           4:10 

8.  18:15 C FBC Medvede Team vs. Dynamo Typilsi        1:7 

9.  19:00 D CVČ Piratos ZH vs. Legendy               0:5 k. 

10.  19:45 D Prírodne katastrofy vs.  IBK Budweis        8:2 

11.  20:30 A FBC St.Ľubovňa vs. Sme tu omylom        2:4 

12.  21:15 B Kriváci  vs. Sibírske Medvede             9:3  

Sobota 6.5.2017  

13. 8:00 C Pirane z Chociny vs. FBC Medvede Team     3:3 

14.  8:45 D II.FBC Székesféhervár  vs. CVČ Piratos ZH    0:5 k. 

15.  9:30 D Legendy vs. IBK Budweis                     7:3 

16.  10:15 A FBC St.Ľubovňa  vs. Stavivá Mališka PE        3:6 

17.  11:00 B Légia Vlára  vs. IBK Valdes            3:6 

18.  11:45 C Dynamo Typilsi  vs. Pirane z Chociny         4:4 

19.  12:30 D Prírodne katastrofy vs. Legendy       5:8 

20. 13:15 A Stavivá Mališka PE  vs. Sme tu omylom       3:7 

21.  14:00 B Kriváci  vs. Légia Vlára               5:2 

22.  14:45 C Team 68  vs. FBC Medvede Team    5:3

23.  15:30 D II.FBC Székesféhervár vs. IBK Budweis     4:3 

24.  17:15 A Prašice Flayers  vs. FBC St.Ľubovňa      4:5 

25.  18:00 B Sibírske Medevede vs. IBK Valdes        4:6 

26.  18:45 C Dynamo Typilsi vs.  Team 68        3:8 

27.  19:30 D CVČ Piratos ZH  vs. Prírodne katastrofy     0:5 

28.  20:15 D Legendy vs. II.FBC Székesfehervár       3:14

Nedeľa 7.5.2017

29. 8:00 OF 1    Sme tu omylom vs. Sibírske Medvede      12:1

30. 8:45 OF 2   IBK Valdes  vs. FBC Medvede team ZA     6:4

31. 9:30 OF 3    TEAM 68  vs. IBK Budweis     5:4

32. 10:15 OF 4   II.FBC Székesfehervár vs.  FBC Stará Ľubovňa    3:4

33. 11:00 OF 5   Prašice Flayers vs. FBC Légia Vlára    5:3

34. 11:45 OF 6   Kriváci vs. Pirane z Chociny     3:2 s.n.

35. 12:30 OF 7   Dynamo Typilsi vs. Prírodné Katastrofy    7:2

36. 13:15 OF 8   LEGENDY vs. Stavivá Mališka Pe     6:5

37. 14:00 ŠF 1    Sme tu omylom  vs. Prašice Flayers    8:4

38. 14:45 ŠF 2   IBK Valdes  vs. Kriváci   8:1

39. 15:30 ŠF 3    TEAM 68 vs. Dynamo Typilsi     6:5

40. 16:15 ŠF 4    FBC Stará Ľubovňa vs.  LEGENDY   7:6

41. 17:00 Semi 1   Sme tu omylom  vs. IBK Valdes    4:2

42. 17:45 Semi 2 TE AM 68  vs.  FBC Stará Ľubovňa  5:3

43. 18:30 Finále   Sme tu omylom  vs. TE AM 68   6:5 s.n.

Konečné poradie turnaja:
1. Sme tu omylom
2. TEAM 68
3. FBC Stará Ľubovňa / IBK Valdes
5. LEGENDY
6. Kriváci
7. Dynamo Typilsi
8. Prašice Flayers
9. II. FBC Szekesfehérvár
10. Prírodné Katastrofy
11. Pirane z Chociny
12. FBC Légia Vlára
13. Stavivá Mališka Partizánske
14. IBK Budweis
15. FBC Medvede team
16. Sibírske Medvede 

Individuálne ocenenia:

Brankár: Adam Kováč / IBK Valdes

Obranca: Marián Ondruška / TEAM 68

Hráč: Libor Botka / TEAM 68

Strelec: Denis Labuda / Sme tu omylom 13 gólov

Najproduktívnejší hráč: Denis Labuda / Sme tu omylom 22 bodov 


FLOORBALL SKILLS sprievodný program podujatia Slovenský pohár vo florbale 2017  

 

FLOORBALL SKILLS sprievodný program podujatia Slovenský pohár vo florbale 2017

1. Martin Hlaváč / Dávid Gondek - Prírodné Katastrofy
2. Tomáš Pauer / Denis Labuda - Sme tu omylom
3. Gregor Bilčík / Dominik Adam - FBC Medvede team