Skupiny + výsledky mládež
Juniori U19 / Starší žiaci U15

Kategória / JUNIORI U19

TABUĽKA SKUPINA  A                                                                                                                             

1. FBK Harvard Partizánske    3    3   0   0    9:3   6 

2. 1.FBC Zvolen                        3    2    0    1    9:7    4

3. KAMENTA                            3    1    0    2     2:9    2               

4. FBC Hunters KNM              3    0    0    3    2:6   0


TABUĽKA SKUPINA B 

FBC Vikings Kopřivnice       4   4   0   0   11:6  6 

IBF Pressburg                       4   3   0   1    14:9  6 

FBC 11 Trnava                        4    1    1   2    7:7   3

FbO Žochár Topoľčany        4   1   0   3    10:14   2

FBC White Eagles Bratislava  4   0   1   3   7:13   1

Víťaz skupiny B  - FBC Vikings Kopřivnice postupuje priamo do semifinále

TABUĽKA SKUPINA C 

Maskantje Juniors                4   4   0  0   23:7   8 

FBC KFC Frýdek Místek       4   2   1   1   10:7   5

FbO Florpédo Bratislava      4   1   1   2    7:11   3 

Sibírske medvede                 4    1   0  3    7:10   2

Night boys                              4   1   0   3    12:22  2

Víťaz skupiny C - Maskantje Juniors  postupuje priamo do semifinále


Poradie tímov pre play off U19

1. IBF Pressburg                         3  3   0   0  12:6  6

2. FBK Harvard Partizánske     3   3   0  0   9:3   6

3. FBC KFC Frýdek Místek       3   2   1   0   9:4   5

4. 1.FBC Zvolen                          3   2   0  0   9:7   4

........................................................................................

5. FBC 11 Trnava               3  1   1   1   6:5  3

6. FbO Florpédo Ba         3   1   1   1  6:7  3

7. Night boys                     3  1  0  2  7:10  2 

8. FbO Žochár Topoľčany  3  1  0  2  7:10  2

9. Sibírske medvede        3   1  0  2  2:7  2

10. KAMENTA                    3   1  0  2  2:9  2

11. FBC White Eagles Bratislava  3  0  1  2  7:11  1

12. FBC Hunters KNM      3   0   0   3  2:6  0   

Víťazi skupín B a C postupujú priamo do semifinále turnaja

Kategória / Starší žiaci U15

TABUĽKA SKUPINA A                                                                  

1. Ice Players Sereď                    4    3   0   1   12:6   6

2. Sokol Předměřice nad Labem   4   3   0  1   13:7  6

3. Slovan Rimavská Sobota     4    2   1    1    15:15   5   

4.FbO Žochár Topoľčany         4    1    0    2    6:12    2

5. FBC 11 Trnava                        4    0    1     3    7:13   0 

Poznámka: o poradí na 1. - 2. mieste rozhodol vzájomný zápas                                          

TABUĽKA SKUPINA B

1. FbK Zákamenné                    4   2   1   1   8:6   5

2. DFA Mustang Nitra               4   2   1   1   8:9   5

3. 1.FBC Zvolen                         4   2   1   1    7:4   5 

4.FPS Banská Bystrica             4   2   0   2   7:5   4 

5.FbK Harvard Partizánske      4    0   1    3   4:9   1 

Poznámka: o poradí na 1. - 3. mieste rozhodla vzájomných zápasov   

                                                   

                                                               ROZPIS TURNAJA

PIATOK 2.6.2017 / SOŠ Pílska

1.    9:00 A KAMENTA vs. FbK Harvard Partizánske                     1:4       U19 

2.    9:40 C FBC 11 Trnava vs. FbO Žochár Topoľčany                 3:1        U19 

3.    10:20 B FbO Florpédo Bratislava vs. Sibírske medvede      2:5        U19 

4.    11:00 A Slovan Rimavská Sobota vs. Ice Players Sereď       5:4        U15 

5.    11:30 B FbK Harvard Partizánske vs. DFA Mustang Nitra     2:2        U15 

6.    12:00 A FBC Hunters KNM vs. 1.FBC Zvolen                          1:3        U19 

7.    12:40 B Night boys vs. FBC KFC Frýdek Místek                     3:5       U19 

8.    13:20 C FBC Vikings Kopřivnice vs. IBF Pressburg               3:2       U19 

9.    14:00 A  FbO Žochár Topoľčany vs. FBC 11 Trnava                2:1       U15

10.    14:30 B 1. FBC ZVOLEN vs. FPS Banská Bystrica                3:1         U15 

11.    15:00   Slovan Rimavská Sobota vs. FbO Žochár Topoľčany     5:4    U15 

12.    15:30 A FbK Harvard Partizánske vs. 1.FBC Zvolen            4:2      U19 

13.    16:10 B Sibírske medvede vs. Maskantje Juniors                0:2        U19 

14.    16:50 C White Eagles Bratislava vs. FBC 11 Trnava            2:2        U19 

15.    17:30  A Ice Players Sereď vs. Sokol Předměřice nad Labem       2:0      U15

16.    18:00 B DFA Mustang vs. Nitra FBK Zákamenné              0:3      U15 

17.    18:30 A FBC 11 Trnava vs. Sokol Předměřice nad Labem      2:3    U15 

18.    19:00 A FBC Hunters KNM vs. KAMENTA                      1:2        U19 

19.    19:40 B Night boys vs. FbO Florpédo Bratislava           1:3         U19 

20.   20:20 C FbO Žochár Topoľčany vs. IBF Pressburg        2:5        U19   

SOBOTA 3.6.2017

21.    8:00 B FBK Zákamenné vs. FPS Banská Bystrica               1:4        U15

22.   8:30 A FBC 11 Trnava vs. Slovan Rimavská Sobota             3:3        U15

23.   9:00 B 1. FBC ZVOLEN vs. DFA Mustang Nitra                     2:3         U15  

24.   9:30 A FbO Žochár Topoľčany vs. Sokol Předměřice nad Labem   5:1     U15 

25.    10:00 B FPS Banská Bystrica vs. FbK Harvard Partizánske         2:1      U15 

26.    10:30 B FBC KFC Frýdek Místek vs. Maskantje Juniors              1:3      U19   

27.    11:10 C White Eagles Bratislava vs. FBC Vikings Kopřivnice       0:2     U19 

28.    11:50 A 1.FBC Zvolen vs. KAMENTA             4:2      U19 

29.    12:30 C IBF PRESBURG vs. FBC 11 Trnava   2:1      U19 

30.    13:10 B Sibírske medvede vs. Night boys      2:3     U19    

31.    13:50 B FbO Florpédo Bratislava vs. KBC KFC Frýdek Místek      1:1     U19

32.    14:30 A FBC 11 Trnava vs. Ice Players Sereď     1:5     U15  

33.    15:00 B FBK Zákamenné vs. FbK Harvard Partizánske    3:1     U15  

34.    15:30 A Sokol Předměřice nad Labem vs. Slovan Rimavská Sobota    5:2     U15   

35.    16:00 B FbK Harvard Partizánske vs. 1. FBC ZVOLEN          0:2      U15   

36.    16:30 A Ice Players Sereď vs. FbO Žochár Topoľčany           1:0       U15   

37.    17:00 C White Eagles Bratislava vs. FbO Žochár Topoľčany      2:4      U19   

38.    17:40 C FBC 11 Trnava vs. FBC Vikings Kopřivnice          1:2      U19   

39.    18:20 A FBC Hunters KNM vs. FbK Harvard Partizánske      0:1     U19    

40.    19:00 B FbO Florpédo Bratislava vs. Maskantje Juniors       1:4     U19 

41.    19:40 B KBC KFC Frýdek Místek vs. Sibírske medvede      0:3     U19   

42.   20:20 C IBF PRESBURG vs. White Eagles Bratislava          5:3     U19

NEDEĽA 4.6.2017  

43.    8:30 C Maskante Juniors vs. Night boys        12:5     U19

44.    9:10 B FBK Zákamenné vs. 1. FBC ZVOLEN    1:1    U15

45.    9:40 B NITRA vs. FPS Banská Bystrica       3:2    U15

46.    10:50 C FBC Vikings Kopřivnice vs. FbO Žochár Topoľčany     4:3    U19

47.     11:30 1/4 Sokol Předměřice nad Labem vs. 1. FBC ZVOLEN     3:1    U15

48.    12:30 1/4 DFA Mustang Nitra vs. Slovan Rimavská Sobota      6:3    U15

49.    13:00 1/4 IBF PRESSBURG vs. 1. FBC Zvolen    7:4     U19

50.    13:40 1/4 FbK Harvard Partizánske vs. FBC KFC Frýdek Místek    2:1 s.n.    U19

51.    14:20 1/2 Ice Players Sereď vs. Sokol Předměřice nad Labem      1:0     U15

52.    15:00 1/2 FBK Zákamenné vs. DFA Mustang Nitra     3:2 s.n.    U15

53.    15:30 1/2 FBC Vikings Kopřivnice vs. IBF PRESSBURG      0:3    U19

54.    16:10 1/2 Maskantje Juniors vs. FbK Harvard Partizánske      2:1    U19

55.    16:50 F. Ice Players Sereď vs. FBK Zákamenné       3:2 s.n.    U15

56.    17:30 F.  IBF PRESSBURG vs. Maskantje Juniors     1:3     U19     


Individuálne ocenenia kategória starší žiaci U15:

brankár: Michal Souček / Sokol Předměřice nad Labem

obranca: Lukáš Kovaľ / FBK Zákamenné

útočník: Matúš Ondruška / Ice Players Sereď

strelec: Šimon Duša / DFA Nitra

najproduktívnejší hráč: Adam Drak / Slovan Rimavská Sobota 14 bodov

Individuálne ocenenia kategória juniori U19: 

brankár: Tomáš Tóth / Maskantje Juniors

obranca: Ján Fojtu / FBC Vikings Kopřivnice

útočník: Dominik Vlčko / FbK Harvard Partizánske

strelec: Šimon Leško / IBF PRESSBURG

najproduktívnejší hráč: Tomáš Turcsányi / Maskantje Juniors

ALL STARS TURNAJA:

brankár: Matej Sklenár / FbK Harvard Partizánske

hráč: Filip Sikora / Frýdek Mýstek

Matúš Poliak / Maskantje Juniors

Erik Moravčík / 1. FBC Zvolen

Dávid Leskovský / IBF PRESSBURG

Vojtěch Zátopek / FBC Vikings Kopřivnice