skupiny & výsledky U9 U11 U13
prípravka & mladší žiaci

Tabuľka skupina mladšia prípravka U9:

1. FbC Coyotes Jablunkov        4   3  1   0  40:14  7

2. SNIPERS Bratislava               4  2   1   1   23:19  5

3. FbK Harvard Partizánske      4  2   1    1   22:28  5  

4. FbO Žochár Topoľčany         4   1   1   2   17:20  3

5. FBC Blueberries Modra        4   0  0  4  13:34  0 

Poznámka: do semifinále postúpili tímy: Jablunkov, Snipers, Harvard Partizánske a Topoľčany

5 prihlásených účastníkov, 10 zápasov

Florbalové tímy hrajú v základnej skupine každý s každým.

Body: víťazstvo - 2, remíza - 1, prehra 0

Súpisky po registrácií sú uzatvorené!! Nie je možné doplniť súpisku novým hráčom.

V prípade nerozhodného stavu bodov bude poradie určené nasledujúcim spôsobom :

1) vzájomný zápas

2) väčší počet strelených gólov

3) celkový počet strelených gólov

4) žreb 

  • PLAY OFF

4 účastníkov, 3 zápasov play off

Po základnej časti tímy umiestnené na 1. - 4. mieste v celkovej tabuľke hrajú play off semifinále. Družstvo umiestnené na 5. Mieste v turnaji nepokračuje. Víťazi semifinále hrajú finále, zápas o 3.miesto sa nehrá.

Po remíze vo vyraďovacích zápasoch nasleduje: - séria 3 trestných nájazdov - séria 1 trestného nájazdu (náhla smrť)

  • HRACÍ ČAS TURNAJA :

2 x 14 minút hrubý čas, počas celého turnaja

PIATOK 9.6.2017 / SOŠ Pílska - ihrisko A

1.  10:00 FbO Žochár Topoľčany  vs. FbK Harvard Partizánske   5:5 

2. 10:40 FBC Blueberries Modra vs. SNIPERS Bratislava         3:7 

3. 11:20 FbK Harvard Partizánske vs. FbC Coyotes Jablunkov    3:12 

4. 12:00 SNIPERS Bratislava vs. FbO Žochár Topoľčany        4:3 

5. 12:40 FbC Coyotes Jablunkov vs. FBC Blueberries Modra    14:2 

6. 13:20 SNIPERS Bratislava vs. FbK Harvard Partizánske    9:9 

SOBOTA 10.6.2017 - ihrisko A

7.   14:50 FbO Žochár Topoľčany  vs. FbC Coyotes Jablunkov    3:8 

8.   15:30 FBC Blueberries Modra  vs. FbK Harvard Partizánske    5:7    

/ ihrisko B 

9.   13:30 FBC Blueberries Modra  vs. FbO Žochár Topoľčany     3:6 

10.  16:10 FbC Coyotes Jablunkov  vs. SNIPERS Bratislava   6:6 

NEDEĽA 11.6.2017  - ihrisko A

11.  9:20   Semifinále 1    FbC Coyotes Jablunkov   vs.  FbO Žochár Topoľčany 10:3  

13. 10:20 Finále    FbC Coyotes Jablunkov  vs. SNIPERS Bratislava     13:3 

/ ihrisko B 

12. 9:20  Semifinále 2    SNIPERS Bratislava  vs.  Harvard Partizánske     8:4 

14. 10:20 o 3. miesto  FbO Žochár Topoľčany   vs.  Harvard Partizánske   3:12
 

       :

12:00 vyhodnotenie U9 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabuľka skupina A / prípravka U11 

1. SNIPERS Bratislava                3   2   1   0  35:16  5 

2. Eastern wings Michalovce    3  2  1   0   25:14  5

3. FbC Coyotes Jablunkov        3  1   0   2   23:24  2 

4. FbO Žochár Topoľčany          3   0  0   3   6:35  0


PIATOK 9.6.2017 / SOŠ Pílska - ihrisko B

1. 10:00  SNIPERS Bratislava vs. FbO Žochár Topoľčany    14:3    U11

2. 11:20  FbO Žochár Topoľčany vs. FbC Coyotes Jablunkov    2:15    U11

3. 12:40  Eastern wings Michalovce vs. SNIPERS Bratislava    9:9    U11  

SOBOTA 10.6.2017 - ihrisko A

4. 14:10 SNIPERS Bratislava vs. FbC Coyotes Jablunkov    12:4    U11  

/ihrisko B

5. 14:10 FbO Žochár Topoľčany vs. Eastern wings Michalovce   1:6    U11 

6. 15:30 FbC Coyotes Jablunkov  vs.Eastern wings Michalovce    4:10    U11 

Tabuľka skupina B / prípravka U11  

1. ŠSK Očov Hodonín               3   3   0   0   39:12 6 

2. FBC Blueberries Modra       3   2   0   1   20:14  4

3. ŠK 1.FBC Trenčín                   3   1   0   2   17:19   2

4. Ice Players Sereď                 3   0   0   3    9:40  0 


PIATOK 9.6.2017 / SOŠ Pílska - ihrisko B

1. 10:40 FBC Blueberries Modra vs. Ice Players Sereď    10:3    U11     

2. 12:00 FBC Blueberries Modra vs. ŠSK Očov Hodonín    5:8    U11    

3. 13:20 ŠSK Očov Hodonín vs. ŠK 1.FBC Trenčín    10:5    U11 

SOBOTA 10.6.2017 - ihrisko A

4. 13:30 ŠK 1.FBC Trenčín vs. FBC Blueberries Modra    3:5    U11

6. 16:10 Ice Players Sereď vs. ŠSK Očov Hodonín    :    U11    

 NEDEĽA 11.6.2017 - ihrisko A

8:00 1/4     Snipers Bratislava  vs.  Ice Players Sereď    15:3     U11 

8:40 1/4     ŠSK Očov Hodonín vs.  FbO Žochár Topoľčany   1:11     U11

10:00 1/2    Snipers Bratislava  vs. ŠK 1.FBC Trenčín    12:6    U11 

11:20 Finále  ŠSK Očov Hodonín  vs.  Snipers Bratislava   8:6    U11     

/ ihrisko B    

8:00 1/4     FBK Eastern wings Michalovce   vs.  ŠK 1.FBC Trenčín    4:7    U11 

8:40 1/4     FBC Blueberries Modra  vs.  FbC Coyotes Jablunkov      13:6   U11 

10:00 1/2    ŠSK Očov Hodonín vs. FBC Blueberries Modra    7:4    U11

11:20 zápas  o 3.miesto   FBC Blueberries Modra vs. ŠK 1.FBC Trenčín    5:4    U11    

12:00 vyhodnotenie U11

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                     Mladší žiaci U13

  • SYSTÉM TURNAJA / ZÁKLADNÁ ČASŤ :

12 prihlásených účastníkov, 3 základné skupiny, 18 zápasov

Florbalové tímy hrajú v základných skupinách každý s každým.

Body: víťazstvo - 2, remíza - 1, prehra 0

Súpisky po registrácií sú uzatvorené!! Nie je možné doplniť súpisku novým hráčom.

V prípade nerozhodného stavu bodov bude poradie určené nasledujúcim spôsobom :

1) vzájomný zápas

2) väčší počet strelených gólov

3) celkový počet strelených gólov

4) žreb 

  • PLAY OFF - 8 účastníkov, 7 vyraďovacích zápasov

Do štvrťfinále play off postúpia tímy umiestnené na 1. - 8. mieste v celkovej tabuľke. Družstvá umiestnené na 9. -12 mieste v turnaji nepokračujú.

Víťazi štvrťfinále postúpia do semifinále, finálový zápas hrajú víťazi semifinále, o 3.miesto sa nehrá.

Po remíze vo vyraďovacích zápasoch nasleduje: - séria 3 trestných nájazdov - séria 1 trestného nájazdu (náhla smrť)

  • HRACÍ ČAS TURNAJA :  2 x 14 minút hrubý čas počas celého turnaja 

Skupina A:  

1. SNIPERS Bratislava Orange    3   2   1   0   8:2  5 

2. CVČ AHOJ Piešťany             3   1   2  0   7:3  4

3. FbC Coyotes Jablunkov       3   1   1   1   8:4   3

 4. Ice Players Sereď                 3   0  0  3   1:15   0 

 Skupina B: 

1. iClinic Hurikán Bratislava      3 2   1   0   19:4  5 

2. FbK Harvard Partizánske     3   2   1   0   12:6  5  

3. 1.SC Malacky                         3   1   0   1     8:9   2

4. DFA Nitra                               3  0   0  3    2:22 0 

Skupina C:

1. FbO Žochár Topoľčany       3   2    1   0   9:2  5

2. IBF PRESSBURG                 3   2   0   1    10:5   4

3. FPS Banská Bystrica           3  0   2   0    6:10   2 

4. FBC Blueberries Modra       3   0   1    1    4:8   1        


Výsledky mladších žiakov U13 

PIATOK 9.6.2017 

1. 14:30 A CVČ AHOJ Piešťany FbC Coyotes Jablunkov    1:1

2. 15:10 B DFA Nitra 1. SC Malacky   0:5 

3. 15:50 C IBF PRESSBURG FbO Žochár Topoľčany   0:3 

4. 16:30 A Ice Players Sereď Snipers Bratislava ORANGE   0:4

5. 17:10 B DFA Nitra iClinic Hurikán Bratislava   1:12 

6. 17:50 C FPS Banská Bystrica FBC Blueberries Modra   3:3 

7. 18:30 B FBK Harvard Partizánske 1. SC Malacky   4:3 

8. 19:10 A FbC Coyotes Jablunkov Snipers Bratislava ORANGE  1:3    .

SOBOTA: 10.6.2017  

9.  9:00 C FbO Žochár Topoľčany vs. FPS Banská Bystrica   2:2 

10. 9:40 A Ice Players Sereď  vs. CVČ AHOJ Piešťany    1:5 

11. 10:20 B FBK Harvard Partizánske vs. DFA Nitra  0:5 

12. 11:00 C IBF PRESSBURG vs. FBC Blueberries Modra  5:1 

13. 11:40 A CVČ AHOJ Piešťany  vs. Snipers Bratislava ORANGE   1:1 

14. 12:20 B iClinic Hurikán Bratislava FBK Harvard Partizánske  3:3 

15. 17:30 C FBC Blueberries Modra FbO Žochár Topoľčany 0:4 

16. 18:10 A Ice Players Sereď FbC Coyotes Jablunkov  0:6 

17.  18:50 B 1. SC Malacky iClinic Hurikán Bratislava  0:4 

18.  19:30 C IBF PRESSBURG FPS Banská Bystrica  5:1    


Poradie tímov pre play off - kategória ml. žiaci U13:

1. iClinic Hurikán Bratislava    3  2  1   0  19:4  5

2. FbO Žochár Topoľčany       3  2  1  0     9:2  5

3. FbK Harvard Partizánske    3  2  1  0    12:6  5

4. Snipers Bratislava                3  2  1  0     8:2  5

5. IBF Pressburg                      3   2  0  1    10:5 4

6. CVČ Ahoj Piešťany              3   1   2 0      7:3 4

7. FbC Coyotes Jablunkov       3   1   1   1     8:4  3

8. 1. SC Malacky                        3   1  0  2     8:9  2

NEDEĽA: 11.6.2017

rozpis ml. žiakov U13 / play off

12:40 1/4 iClinic Hurikán Bratislava   vs. 1. SC Malacky     4:0     

13:20 1/4 FbO Žochár Topoľčany  vs. FbC Coyotes Jablunkov     4:0 

14:00 1/4 FbK Harvard Partizánske  vs. CVČ AHOJ Piešťany  2:6 

14:40 1/4 SNIPERS Bratislava  vs. IBF PRESSBURG    1:0 

15:20 1/2 iClinic Hurikán Bratislava  vs. CVČ AHOJ Piešťany   1:5 

16:00 1/2 FbO Žochár Topoľčany  vs. SNIPERS Bratislava  1 :2 s.n. 

16:40 Finále  CVČ AHOJ Piešťany vs. SNIPERS Bratislava     3:2 s.n. 

17:30 VYHODNOTENIE