Prihlásené tímy
Amatéri / Mládež / Elita Open

Kategória Amatéri / 5.5. - 7.5.2017                               

názov tímu                                                       VS                                          štát

***********************************************************************************************

1. Kriváci                                                   11161701                                     SVK

2. LEGENDY                                             11161702                                    SVK

3. TEAM 68                                              11161703                                     SVK

4. Sibírske Medvede                              11161704                                     SVK 

5. Dynamo Typilsi                                    11161705                                     SVK

6. FBC Medvede Team                           11161706                                     SVK 

7. FBC Légia Vlára                                   11161707                                     SVK

8. II.FBC Székesfehérvár                        11161708                                     SVK 

9. IBK Budweis                                         11161709                                      CZ

10. Pirane z Chociny                                11161710                                      SVK

11. Flayers Prašice                                    11161711                                      SVK

12. Prírodné Katastrofy                            11161712                                     SVK 

13. Sme tu omylom                                    11161713                                    SVK

14. Stavivá Mališka Partizánske              11161714                                    SVK 

15. IBK Valdes                                            11161715                                    SVK

16. CVČ Piratos Žiar nad Hronom           11161716                                    SVK 

17. FBC Stará Ľubovňa                              11161717                                    SVK


Poznámka:

✓ - uhradené štartovné

★ - uhradené Id náramky, ubytovanie

 


Kategória Mládež / 9.6. - 11.6.2017

názov tímu                                                      VS                                           štát

***********************************************************************************************

Mladšia prípravka U9

1. FBK Harvard Partizánske                  13021701                                     SVK 

2. FbC Coyotes Jablunkov                   13021702                                      CZ

3. FBC Blueberries Modra                      13021703                                    SVK

4. FbO Žochár Topoľčany                     13021704                                    SVK

5. Snipers Bratislava                              13021705                                    SVK

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Staršia prípravka U11

1. FbO Žochár Topoľčany                          12021701                                   SVK

2. Eastern wings Michalovce                  12021703                                  SVK

3. FbC Coyotes Jablunkov                      12021705                                    CZ

4. FBC Blueberries Modra                         12021706                                  SVK

5. ŠK 1.FBC Trenčín                                  12021707                                   SVK

6. ŠSK Očov Hodonín                               12021708                                    CZ

7. Ice Players Sereď                                  12021709                                  SVK

8. Snipers Bratislava                                 12021710                                  SVK

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mladší žiaci U13

1. FBK Harvard Partizánske                    09021701                                    SVK

2. FbO Žochár Topoľčany                       09021702                                   SVK 

3. FbC Coyotes Jablunkov                     09021705                                     CZ

4. FBC Blueberries Modra                        09021706                                   SVK

5. Snipers Bratislava ORANGE               09021707                                   SVK

6. IBF PRESSBURG   ✓                            09021708                                   SVK

7. iClinic Hurikán Bratislava                      09021709                                   SVK

8. Fair play sports Banská Bystrica    09021710                                   SVK

9. 1.SC Malacky                                         09021711                                    SVK

10. CVČ AHOJ Piešťany                           09021712                                    SVK 

11. Ice Players Sereď                                 09021713                                    SVK 

12. Nitra                                                        09021714                                     SVK 
 

Poznámka: odhlásené tímy Škola Bánovce, Eastern wings Michalovce, FBC Skalica
 

✓ - uhradené štartovné

★ - uhradené Id náramky, ubytovanie


Kategória Mládež / 2.6. - 4.6.2017

názov tímu                                                        VS                                          štát

***********************************************************************************************

Starší žiaci U15

1. FbC Sokol Předměřice nad Labem ✓ 15091701                                    CZ

2. FBC Slovan Rimavská Sobota            15091704                                  SVK

3. Ice Players Sereď                                  15091705                                  SVK 

4. FbK Harvard Partizánske                     15091706                                  SVK

5. FBK Zákamenné ✓                                  15091707                                   SVK 

6. 1. FBC Zvolen                                         15091708                                  SVK

7. Fair play sports Banská Bystrica      15091709                                  SVK

8. 1. FBC Trnava                                         15091710                                   SVK

9. Nitra                                                      15091711                                    SVK

10. FbO Žochár Topoľčany ✓                       15091712                                   SVK   


Poznámka: odhlásený tím Draví levi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dorast U17

OZNAM: Organizačný tím Slovenského pohára ruší kategóriu dorast U17 z dôvodu nízkeho počtu prihlásených tímov.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Juniori U19

1. FbK Harvard Partizánske                 19091701                                       SVK

2. FBC White Eagles Bratislava          19091702                                      SVK

3. Sibírske Medvede                            19091703                                       SVK

4. FBC Hunters KNM                            19091704                                       SVK 

5. KAMENTA                                          19091705                                       SVK 

6. FBC Wikings Kopřivnice   ★           19091707                                       CZ

7. Maskantje Juniors                             19091708                                      SVK

8. Night boys ✓                     ★ ★             19091709                                      SVK

9. FbO Žochár Topoľčany                     19091710                                      SVK

10. 1. FBC Zvolen                                    19091711                                       SVK

11. Fbo Florpédo Bratislava                   19091712                                      SVK 

12. IBF Pressburg  ✓                                  19091713                                      SVK 

13. FBC KFC Frýdek-Místek                   19091714                                       CZ

14. 1. FBC Trnava                                     19091716                                      SVK


Poznámka: odhlásený tím Sedem divov sveta, HELL RIDERS

✓ - uhradené štartovné

★ - uhradené Id náramky, ubytovanie


Kategória Elita Open / 16.6. - 18.6.2017

názov tímu                                                        VS                                           štát

***********************************************************************************************

Muži

1. Sběrači                                                      10161701                                      CZ

2. SNIPERS Bratislava  ★                         10161705                                    SVK

3. FbO Žochár Topoľčany ✓                       10161706                                    SVK3

4. FBK Miesiči                                            10161707                                    SVK

5. FbK Harvard Partizánske                     10161708                                    SVK

6. Meteníci Likavka                                    10161709                                    SVK 

7. Marvel Team ✓                                          10161710                                    SVK

8. FRAM Floorball Team                            10161711                                     SVK

9. Brloháci IBK                                               10161713                                     SVK

10. Karlovi Svatebčani                                  10161714                                     CZ 

11. Club 69                                                      10161716                                    SVK/CZ

12. 1. FBC Trnava                                        10161717                                    SVK


Poznámka: odhlásené tímy Šikágo, Bláznivé Kremeše, Skalica,  FLORBALKI. SK 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ženy

1. FbO Žochár Topoľčany                         20161701                                      SVK

2. Kocky TN                                                20161702                                     SVK

3. Hurikán   ★                                             20161703                                     SVK

4. IBF Pressburg                                     20161704                                     SVK

5. 1 SC Malacky                                         20161705                                     SVK

6. Švárne devy                                            20161706                                    SVK

 

Poznámka:

✓ - uhradené štartovné

★ - uhradené Id náramky, ubytovanie