Elita Open muži/ ženy výsledky + rozpis
BUĎ TÍM AJ MIMO IHRISKA

                                                                       ZÁKLADNÉ SKUPINY - muži

SKUPINA A:                                                              

1.  FRAM Floorbal team  3  3  0  0  22:2  6

2. Sběrači                        3  2  0  1   17:8  4

3. Fbo Žochár To            3  1   0  2  9:15  2

4. Brloháci                      3  0  0  3   5:28  0                               

Víťaz skupiny A: FRAM Floorball Team                

SKUPINA B: 

1. FBC 11 Trnava       3   2  1  0  14:8  5

2. Club 69               3  2  0  1   25:10 4

3. FbK Harvard Pe  3  0  2  1    8:19  2

4. Meteníci Likavka  3  0  0  3  2:12  0

Víťaz skupiny B: FBC 11 Trnava   

SKUPINA C:   

1. Karlovi Svatebčani   3  2  0  1   14:11  4

2. Marvel team            3  2  0  1   4:7   4

3. Snipers Ba              3   1   1   1   13:8  3

4. FbK Miesiči             3  0  1  2    4:9   1             

Víťaz skupiny C: Karlovi Svatebčani

                                                           ZÁKLADNÁ SKUPINA - ženy

1. IBF Pressburg               5  4 0 1   17:12  8 

2. Hurikán Bratislava      5  4  0  1  24:11  8 

3. Švárne devy                 5  3  1  1  21:12  7  

4. FbO Žochár Topoľčany  5  1  2  2  13:15  4

5. Kocky Trenčín              5  1  1  3  14:17  3

6. 1.SC Malacky               5  0  0  5  7:28  0 

                                                               ROZPIS ZÁPASOV

PIATOK 16.6.2017 / SOŠ Pílska

1.    9:15 A Brloháci vs. FbO Žochár Topoľčany    3:6   EM 

2.    10:00 B Meteníci Likavka vs. FbK Harvard Partizánske   2:2   EM 

3.    10:45 C FBK Miesiči vs. Marvel Team   1:2   EŽ 

4.    11:30 ZS 1.SC Malacky vs. FbO Žochár Topoľčany   1:3   EŽ 

5.    12:15 ZS IBF Pressburg vs. Hurikán Bratislava     5:2   EŽ 

6.    13:00 A Brloháci vs. FRAM Floorball Team   0:11   EM 

7.    13:45 B FBC 11 Trnava vs. Club 69   7:5   EM 

8.    14:30 ZS Švárne devy vs. Kocky Trenčín   5:4   EŽ 

9.    15:15 C Snipers Bratislava vs. Karlovi Svatebčani   10:4   EM 

10.    16:00 A FbO Žochár Topoľčany vs. Sběrači   2:5   EM

11.    16:45 ZS Kocky Trenčín vs. Hurikán Bratislava   2:4   EŽ 

12.    17:30 ZS 1.SC Malacky vs. Švárne devy   2:8   EŽ 

13.    18:15 ZS FbO Žochár Topoľčany vs. IBF Pressburg     3:4   EŽ 

14.    19:00 B Club 69  vs. Meteníci Likavka     6:0   EM 

15.    19:45 C Snipers Bratislava  vs. FBK Miesiči   2:2   EM 

16.    20:30 ZS FbO Žochár Topoľčany  vs. Hurikán Bratislava   2:5   EŽ     

SOBOTA 17.6.2017

17.    8:00 ZS IBF Pressburg vs. Kocky Trenčín   6:2   EŽ

18.    8:45 ZS Hurikán Bratislava vs. 1.SC Malacky     8:1   EŽ 

19.    9:30 ZS Švárne devy vs. FbO Žochár Topoľčany   4:4   EŽ 

20.   10:15 A FRAM Floorball Team vs. FbO Žochár Topoľčany   7:1   EM 

21.    11:00 B FBC 11 Trnava vs. FbK Harvard Partizánske    3:3   EM 

22.   11:45 C Snipers Bratislava vs. Marvel Team   1:2   EM 

23.   12:30 ZS FbO Žochár Topoľčany vs. Kocky Trenčín    1:1     EŽ 

24.   13:15 ZS Švárne devy vs. Hurikán Bratislava    5:1   EŽ 

25.   14:00 A FRAM Floorball Team  vs. Sběrači     4:1   EM 

26.   14:45 B Meteníci Likavka vs. FBC 11 Trnava     0:4   EM 

27.    15:30 C Karlovi Svatebčani vs. FBK Miesiči   5:1   EM 

28.   16:15 ZS 1.SC Malacky vs. 1.IBF Pressburg     2:5   EŽ 

29.   17:00 A Sběrači vs. Brloháci   11:2   EM 

30.   17:30 B Club 69 vs. FbK Harvard Partizánske   14:3   EM 

31.   18:15 C Marvel Team vs. Karlovi Svatebčani   0:5   EM 

32.   19:00 ZS Kocky Trenčín vs.  1.SC Malacky   5:1   EŽ 

33.   19:45 ZS IBF Pressburg vs. Švárne devy   1:3  EŽ 

NEDEĽA 18.6.2017

34.    8:00 1/8  Sběrači vs. FBK Miesiči    3:1    EM 

35.    8:45 1/8  Snipers BA  vs. Meteníci Likavka    4:2    EM 

36.    9:30 1/8  Marvel team vs.  Brloháci    8:1    EM 

37.    10:15 1/8  FBK Harvard Pe vs. FbOŽochár Topoľčany     6:2   EM

38.    11:00 1/2  IBF Pressburg vs. FbOŽochár Topoľčany    4:0   EŽ 

39.    11:45  1/2  Hurikán Bratislava vs. Švárne devy    5:1   EŽ 

40.    12:30 1/4 FRAM Floorbal team  vs.  Snipers BA    3:1   EM 

41.    13:15  1/4 FBC 11 Trnava  vs. FBK Harvard Pe     7:3    EM 

42.    14:00 1/4 Karlovi Svatebčani  vs. Marvel team    6:2   EM 

43.    14:45 1/4 Club 69 vs. Sběrači    4:2    EM 

44.    15:30 1/2 FRAM Floorbal team  vs.  Karlovi Svatebčani  6:2    EM 

45.    16:15 1/2 FBC 11 Trnava vs. Club 69     0:1    EM

46.    17:00 Finále: IBF Pressburg  vs.  Hurikán Bratislava   5:4 s.n.    EŽ 

47.    17:45 Finále: FRAM Floorbal team  vs. Club 69     5:4 s.n.    EM 

Individuálne ocenenia Elita Open muži:

brankár: Peter Varga / Karlovi Svatebčani

strelec: Miloš Tyl / Club 69

najlepší hráč: Samuel Kerekeš / FRAM Floorbal team

najúžitočnejší hráč: Milan Garčar / Club 69

All stars turnaja: 

Dávid Vagašský / Snipers Bratislava - Michal Pažák / FRAM Floorbal team, Michal Dolejš / Karlovi Svatebčani, Dominik Adam / FBC 11 Trnava, Juraj Matejka / Club 69, Kamil Navrátil / FRAM Floorbal team.

Individuálne ocenenia Elita Open ženy:

brankárka: Petra Hačková / IBF Pressburg

strelkyňa: Klaudia Robová / IBF Pressburg

najlepšia hráčka: Adriána Pienčaková / Švárne devy

najúžitočnejšia hráčka: Ivana Besedičová / Hurikán Bratislava

All stars turnaja:

Martina Haluzová / Hurikán Bratislava - Alžbeta Bachorcová  / IBF Pressburg, Ivana Hrehušová / Švárne devy, Alexandra Geschwandtnerová / FBO Žochár Topoľčany, Zuzana Majtánová / IBF Pressburg, Andrea Vaseková / Hurikán Bratislava